• HAKKIMIZDA
 • Şirketimiz Tunceli Organize Sanayi Bölgesinde 5.166 m2’lik bir arsa ve 2.100 m2 kapalı alanda son derece modern standartlarda Munzur Yöresel Et ve Et Ürünleri Tesisi’ni kurmuş ve 2016 yılı Şubat ayı sonu itibariyle de üretime başlamıştır. 

  Şirket bileşenlerimizin katkılarıyla birlikte büyümeye devam eden Munzur Et, siz değerli tüketicilere Munzurlardan sofranıza getirerek sunduğu et ve et ürünleriyle sosyal sorumluluk projesi kapsamında hizmet vermektedir.

 • MİSYON
 • İnsan, toplum ve çevre sağlığını önde tutarak yöresel, hijyenik, kaliteli, güvenilir, sağlıklı et ürünleri üretmek üretimi ve tüketimi yerele yaymak, tutarlı, adil fiyat politikası uygulayarak müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

 • VİZYON
 • Et sektöründe yöresel, sağlıklı ve kaliteli; et ürünleri üretmek; Türkiye ve Dünya pazarında etkili ve lider marka haline gelmektir.

  image

  KURUMSAL PLANLAMA

  Dersim veya Munzur bölgesi, geleneksel ev işi kavurmayı saymazsak et ürünleri konusunda fazla deneyime sahip değildir. Dolayısıyla “yöresellik” kavramı yetersiz kalabilir. Ancak, Munzur yaylaları bitki örtüsü açısından dünyanın en zengin alanlarından biridir. Özellikle kekik bölgede üretilen eti çok kaliteli yapmaktadır. Tesisin en temel hammaddesi olan et, mümkün olduğunca yöreden temin edilmektedir. Zamanla” Sözleşmeli Hayvan Yetiştiricilik Projesiyle bütün hammaddeyi Dersim de temin edecek bir alt yapıya ulaşmayı planlamaktayız.

  AMAÇ VE PRENSİPLER

  Munzur Yöresel Et ve Et Ürünleri Tesisi son derece modern AB standartlarında yapılmıştır. Şu bilinmelidir ki, Munzur Yöresel Et ve Et Ürünlerinde asla insan ve toplum sağlığına zararlı maddeler olmayacaktır. Baştan itibaren yaptığımız işi toplum, çevre ve etik değerleri koruyarak geliştireceğiz ve mümkün olduğunca uygun fiyatlara tüketime sunacağız.

  Yine yoksullukla mücadele, göç, işsizlik, çevre konularına karşı duyarsız kalmayacağız. Çalışanların başta çalışma koşulları ve sosyal güvenceleri başta olmak üzere her türlü sosyal ve ekonomik haklarına sonuna kadar saygı duyacağız ve bunu her geçen gün daha da geliştireceğiz.

  İlerleyen aylar ve yıllarda üretimde standartlaşmayı yakalamak için kendi çiftliklerimizi kuracağız ve Dersim yöresinde sözleşmeli çiftçilik modelini geliştireceğiz. Böylece Dersim’de köylere geri dönüşün önünü bir nebze de olsa açacağız ve üretimin gelişmesine katkı sunacağız.

  Toplum ve çevre sağlığını korumak ve yöresel kaliteli ürünler üretmek

  Üretimi yerele yaymak (Tarım ve Hayvancılığın Geliştirilmesi)

  Üretimi topluma mal etmek ( İstihdam; Ortaklık Kültürü ve Toplumsal Faydanın oluşturulması)

  Mümkün olduğunca aracıları ortadan kaldırarak halka doğrudan satışı yapmak ve kaliteden taviz vermeden daha uygun fiyat politikası uygulamak

   Kaliteyi artırmak ve markalaşmak

   Kaliteyi artırmak ve markalaşmak

  SERTİFİKALARIMIZ